Nákladní doprava

Dodávkové vozy (do 3,5t)

Přepravujeme pravidelné i jednorázové zakázky z bodu A do bodu B na vnitrostátní a mezinárodní úrovni. Náš velmi kvalitní a moderní vozový park disponuje vlastní flotilou dodávek.

Vozidla s natahovacími kontejnery Abroll, ACTS (do 7,5t)

Ideální pro dopravu sypkých materiálů, betonu, zeminy případně odvoz suti. Nákladní kontejnerovou dopravu poskytujeme primárně na regionální úrovni Plzeňského kraje.

Skříňové a plachtové vozy (do 7,5t)

Nákladní dopravu skříňovými a plachtovými vozy do 7,5 tuny provozujeme na regionální, vnitrostátní a mezinárodní úrovni.

Skříňové a plachtové vozy (nad 7,5t)

Nákladní dopravu skříňovými a plachtovými vozy nad 7,5 tuny provozujeme na regionální, vnitrostátní a mezinárodní úrovni.

Kurýrní služba

Dodávkové vozy (do 3,5t)

Poskytujeme pravidelný nebo jednorázový svoz a rozvoz kusových zásilek. Kurýrní službu provozujeme primárně na regionální úrovni v rámci Plzeňského kraje.

Stěhování

Stěhování nechte na nás! Naše služby poskytujeme včetně pracovníků a obalového materiálu na regionální, vnitrostátní i mezinárodní úrovni. Ke klientům přistupujeme individuálně, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím formuláře, e-mailu nebo nám rovnou zavolejte, rádi připravíme nabídku na míru.

Kamionová doprava

Aktuálně pracujeme na rozšíření našeho portfolia a flotily vlastní o kamionovou dopravu. V případě komplexní spolupráce jsme nyní schopni rychle a efektivně zajistit služby našich externích prověřených dopravců za výhodných a tím doplnit služby naší vlastní flotily.

Kontakt

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, e-mailu nebo v rovnou volejte. Jsme tady pro vás.